...
Przejdź do treści

Mestiere Home

Skąd bierze się cena mebla i co na nią wpływa?

Możliwe, że zastanawiacie się, skąd bierze się koszt naszych mebli, kiedy na rynku można odnaleźć tańsze, które na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie. Zwracam uwagę na słowa “na pierwszy rzut oka”. Istotnie, szczegóły często skrywają prawdę.

W Mestiere Home jesteśmy dumni z naszych mebli o wysokiej jakości i niezwykłym wzornictwie. Każdy mebel, który przechodzi przez nasze ręce, przechodzi przez proces starannej produkcji i selekcji materiałów.

Ale co jeszcze wpływa na cenę mebla?  Oto co wyróżnia nasze produkty:

Wyjątkowa jakość materiałów

Jako producent mebli premium, używamy tylko najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Wykorzystujemy tylko drewno dębowe, które jest starannie wyselekcjonowane, najwyższej klasy A/B o legalnym pochodzeniu z lokalnych źródeł w Polsce. Nasze blaty z marmuru są wykonane z najwyższej jakości kamieni, które nadają meblom niepowtarzalny charakter i elegancję, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców z Włoch, Hiszpanii czy Brazylii. 

Ręczne wykonanie

Nasze meble są wytwarzane przez doświadczonych rzemieślników, którzy kładą ogromną wagę na każdy detal. Każdy mebel jest starannie skonstruowany, polerowany i wykończony, aby zapewnić doskonałą jakość i trwałość. To ręczne wykonanie wymaga czasu i precyzji, co wpływa na cenę, ale gwarantuje niepowtarzalność i wysoką jakość.

Spersonalizowany proces produkcji

Oferujemy również możliwość spersonalizowania mebli według indywidualnych preferencji klienta. Dostępne są różne opcje wyboru tkanin, kolorów i wykończeń, które pozwalają stworzyć mebel idealnie dopasowany do wnętrza i gustu. Ten spersonalizowany proces produkcji dodaje wartości naszym meblom, ale również wpływa na ich cenę.

Produkujemy w Polsce!

Jesteśmy dumni z tego, że wszystkie nasze meble są produkowane lokalnie w Polsce. Dzięki temu możemy kontrolować każdy etap produkcji i zapewnić najwyższą jakość.

Otrzymaj 5% zniżki

na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera

Zapisując się akceptujesz nasz Regulamin i Politykę Prywatności. Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na otrzymywanie od AG Investments NIP:8831071975 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn.)