...
Przejdź do treści

Mestiere Home

Meble na wymiar

W Mestiere Home doskonale rozumiemy, że nasza oferta musi być tak różnorodna, jak różnorodne są gusta i potrzeby naszych klientów. Dlatego oprócz katalogu gotowych mebli, oferujemy również usługi wykonania mebli na zamówienie. Nasze meble na wymiar to gwarancja tego, że otrzymasz produkt dokładnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom – niezależnie od tego, czy dostarczysz nam gotowy projekt, czy zdecydujesz się na współpracę z naszymi ekspertami w celu stworzenia swojego wymarzonego mebla od podstaw.

Meble według Twojego projektu

Jeśli posiadasz gotowy projekt mebla, który chcesz zrealizować, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz zespół specjalistów – od projektantów, przez rzemieślników, po inżynierów – jest przygotowany do stworzenia mebla zgodnego z Twoją wizją. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów – stali, marmuru, a także litego drewna – aby dostarczyć Ci produkt, który będzie cieszył nie tylko oko, ale również spełniał wszystkie Twoje oczekiwania funkcjonalne.

Wspólne projektowanie

Jeśli masz wizję, ale nie masz gotowego projektu, nie musisz się martwić. W Mestiere Home oferujemy możliwość współpracy z naszymi doświadczonymi projektantami, którzy pomogą Ci przekształcić Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć mebel, który doskonale wpisze się w istniejące wnętrze, czy planujesz całkowitą przemianę swojego domu, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Nasz proces wspólnego projektowania zaczyna się od spotkania, podczas którego poznajemy Twoje oczekiwania i pomysły. Następnie przystępujemy do tworzenia wstępnego projektu, który jest następnie modyfikowany i dostosowywany, dopóki nie jesteś w pełni zadowolony. Po zatwierdzeniu projektu, nasz zespół rzemieślników przystępuje do pracy, przekształcając wizję w rzeczywistość.

Gwarancja jakości

Niezależnie od tego, czy wybierzesz meble z naszego katalogu, czy zdecydujesz się na stworzenie mebli na wymiar, możesz być pewien, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. W Mestiere Home, każdy mebel, niezależnie od jego rozmiaru czy kształtu, jest wykonany z taką samą precyzją i zamiłowaniem do detalu. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego staramy się, aby każdy produkt, który opuszcza nasze warsztaty, spełniał Twoje oczekiwania i przekraczał je.

Dla architektów

W Mestiere Home, doceniamy kreatywność i innowacyjność, które są podstawą każdego projektu architektonicznego. Rozumiemy, że jako architekci, macie Państwo unikalną wizję i specyficzne oczekiwania, zarówno w zakresie estetyki, jak i funkcjonalności. Dlatego oferujemy współpracę, która pozwala na realizację nawet najbardziej ambitnych i nietypowych projektów.

Realizacja wizji

Nasza misja polega na pomocy architektom w przekształceniu ich wizji w rzeczywistość. Czy to za pomocą naszych mebli dostępnych w katalogu, czy poprzez stworzenie mebli na zamówienie, zawsze staramy się dostarczyć produkty, które idealnie wpisują się w koncepcję projektu. Nasz zespół specjalistów jest w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość wykonania.

Najwyższa jakość

Używamy tylko najwyższej jakości materiałów – stali, marmuru i litego drewna – aby zapewnić trwałość i wytrzymałość naszych produktów. Wszystkie nasze meble są wykonane z naciskiem na precyzję i dbałość o najmniejsze detale, co sprawia, że są nie tylko piękne, ale też niezawodne. Jakość jest dla nas kluczowa, dlatego każdy produkt, który opuszcza nasze warsztaty, jest dokładnie sprawdzany pod kątem spełnienia najwyższych standardów.

Otrzymaj 5% zniżki

na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera

Zapisując się akceptujesz nasz Regulamin i Politykę Prywatności. Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na otrzymywanie od AG Investments NIP:8831071975 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn.)