...
Przejdź do treści

Mestiere Home

Majestatyczność drewna

Drzewa są po prostu piękne, potrzebują tak niewiele, bo słońca, deszczu… a od nas szacunku - Łukasz Borowicz.

Zrzut ekranu 2023-02-24 o 21.19.57

Dąb - jeden z najstarszych materiałów budowlanych i wykończeniowych

Dąb to piękny i wytrzymały materiał. Jest obecny wśród nas od tysięcy lat. Klasyczny i wyjątkowy – w erze plastiku i płyt MDF, lity dąb zapewnia wysoką klasę i jakość. W połączeniu ze stalą jest idealnym wyposażeniem wielu loftowych wnętrz. Oddaje charakter drzew dębowych – jest majestatyczny, naturalny i bezkompromisowy.

Grecy, Celtowie czy Germanie – wszyscy łączyli drzewa dębu z obecnością swoich bogów. Dzięki wielkim rozmiarom i długowieczności dąb stał się symbolem siły i trwałości.

konsola1-2woodd-1

Rodzaje blatów dębowych

Do uzyskania koloru naszych blatów dębowych używamy sprawdzonego producenta olejów premium – Osmo. Już od ponad 40 lat firma Osmo jest pionierem w dziedzinie ochrony drewna. Mikroporowate powłoki na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych pozwalają drewnu swobodnie oddychać i odpowiednio je pielęgnują, w przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów. 

Oleje, które używamy mają atest do kontaktu z żywnością. 

Blaty naszych mebli mają grubość 3 cm.

Macie Państwo możliwość wyboru spośród siedmiu kolorów.

 

 

Otrzymaj 5% zniżki

na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera

Zapisując się akceptujesz nasz Regulamin i Politykę Prywatności. Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na otrzymywanie od AG Investments NIP:8831071975 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn.)