...
Przejdź do treści

Mestiere Home

Dostawa

Wiemy, jak ważna jest terminowa i bezpieczna dostawa, dlatego wybraliśmy tylko najbardziej sprawdzonych dostawców usług kurierskich.

Współpracujemy z najlepszymi firmami dostępnymi na rynku, które maja ogromne doświadczenie w świadczeniu usług kurierskich w branży meblarskiej.

Państwa ulubione meble dostarczają kurierzy DHL, Geodis, Ambro Express oraz DPD.

Wprowadziliśmy możliwość wniesienia naszych mebli oraz ich montażu przez kuriera. Dotyczy to tylko stołów.

W przypadku darmowej dostawy kurier dostarcza przesyłkę pod wskazany adres i nie wnosi palety/paczki do domu.

Podczas odbioru przesyłki koniecznie sprawdź stan zamówionych produktów w obecności kuriera. W przypadku uszkodzeń prosimy o udokumentowanie zdjęciami produktu i opakowania abyśmy mogli podjąć skuteczna reklamacje. Bardzo ważne jest spisanie protokołu szkody.

Należy upewnić się, ze miejsce rozładunku jest twardą nawierzchnią, aby kurier mógł bezpiecznie ściągnąć paletę z samochodu.

Realizujemy także dostawy na terenie Unii Europejskiej, które wyceniane są indywidualnie.

Istnieje możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu we Wrocławiu po uprzednim poinformowaniu.

Otrzymaj 5% zniżki

na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera

Zapisując się akceptujesz nasz Regulamin i Politykę Prywatności. Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na otrzymywanie od AG Investments NIP:8831071975 informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn.)